Donnerstag, 25. Februar 2010Londyn: Idealne miejsce na naukę języka angielskiego!

Londyn – najsłynniejsze i najbardziej ekscytujące miasto na świecie, perfekcyjne miejsce na naukę języka angielskiego i miejsce, które każdy powinien odwiedzić raz w życiu. Zwiedzanie Londynu nie ma końca: London Eye, Pałac Westminsterski, Tower of London, Maritime Greenwich, Kew Gardens… Kto tutaj jeszcze nie był, powinien żałować! Czemu nie wykorzystać czasu na naukę języka angielskiego w jednej z najlepszych szkół języka angielskiego w Londynie?!

Szkoła języka angielskiego położona jest w samym sercu dzielnicy Covent Garden i jest otoczona wieloma sklepami, kawiarniami, restauracjami, galeriami etc. W pobliżu są również teatry i muzea. 3 przystanki metra pozwalają na dogodne i łatwe podróżowanie po mieście.

Chcecie nauczyć się języka angielskiego od zera? Lub tylko odświeżyć waszą znajomość? Zapiszcie się na jeden z naszych ogólnych kursów języka angielskiego: kurs standardowy lub kurs intensywny! Chcielibyście przygotować się na międzynarodowy egzamin ze znajomości języka angielskiego? Wybierzcie nasz kurs egzaminacyjny Cambridge, IELTS lub TOEFL. Jeśli zdecydujecie się na dłuższy pobyt w Anglii, możecie skorzystać z naszych programów semestralnych lub rocznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Zajęcia indywidualne, język angielski biznesowy, praktyki czy program dla młodzieży pomożemy ci wybrać odpowiedni program językowy!

Budynek szkoły językowej w Londynie to super-nowoczesne centrum – nic dziwnego, gdyż budynek został zaprojektowany z myślą o przyszłym jego wykorzystaniu jako centrum szkoleniowe. Nowocześnie wyposażone, jasne i przestronne sale lekcyjne ze szklanymi ścianami, komputerownia, biblioteka – całe otoczenie sprawia, że atmosfera nauczania w tej szkole jest przyjemna i efektywna. Po lekcjach nie musicie zabierać ze sobą książek – po prostu zostawcie je w jednej z szafek w szkole, a będziecie mogli wyruszyć od razu pos swoim kursie języka angielskiego na podbój Londynu!

W recepcji przywita każdego miła obsługa, która oprowadzi was pierwszego dnia po szkole i odpowie na wszelkie pytania. Otrzymacie plan zajęć, materiały do nauki, pakiet orientacyjny oraz przejdziecie krótki test kwalifikujący, który pozwoli na przydzielenie na zajęcia do grupy na odpowiednim poziomie nauczania. To również doskonała okazja do spotkania innych uczestników kursów języka angielskiego z różnych zakątków świata. Również sam dyrektor centrum przywita was osobiście, gdyż w szkole w Londynie wszyscy kursanci są traktowani jak królowie J. Wycieczka po okolicy oraz wieczorne spotkanie kursantów to kolejne atrakcyjne punkty poniedziałkowego programu.

Zanim zaczniecie odkrywać miasto, napiszcie maila do znajomych, zadzwońcie do rodziny przez Skypa lub zaktualizujcie swój profil na Facebooku w komputerowni szkoły. Osoby, które zabiorą własnego laptopa mogą w całym budynku szkoły językowej korzystać z bezpłatnej bezprzewodowej sieci internetowej. Kursanci chcący poświecić więcej czasu na naukę języka angielskiego, mogą udać się do nowoczesnego multimedialnego laboratorium językowego. Można również wypożyczyć dodatkowe materiały do nauki, słowniki lub płyty DVD z biblioteki.

Kawiarnia to z pewnością najbardziej popularne miejsce w szkole. Od 3 lat pracuje w niej włoski kucharz – to właśnie dzięki niemu kawiarnia w trakcie przerwy obiadowej zapełnia się głodnymi kursantami, których podniebienia nie zadowolą się zwyczajną kanapką. Marco gotuje pyszne domowe posiłki, które oferowane są przez cały dzień: samodzielnie wypiekana pizza, gnocchi z kiełkami soi, prawdziwe włoskie spaghetti bolognese – kto robi się głodny;-)??? Możecie posilić się smacznym posiłkiem, lecz również spotkać innych uczestników kursu, napić się kawy, porozmawiać z jednym z nauczycieli, obejrzeć MTV na dużym kinowym ekranie lub zaplanować kolejną wycieczkę, gdyż koordynator zajeć pozalekcyjnych jest do dyspozycji kursantów w każdy piątek w kawiarni szkoły. Wstąpcie do Breakfast Club, a by w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek rano w kawarni porozmawiać z nauczycielem lub innym pracownikiem szkoły o aktualnych wiadomościach w kraju i na świecie! Oglądamy wiadomości na BBC i czytamy gazety, aby następnie przedyskutować je w języku angielskim. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu Breakfast Club na pogawędce na dobry początek dnia z językiem angielskim!

Program zajęć pozalekcyjnych szkoły jest pełen wspaniałych atrakcji, które pozwolą na poznanie Londynu od podszewki. To również doskonała okazja do poznania nowych osób oraz szansa na dalsze zastosowanie języka angielskiego w praktyce w codziennych sytuacjach. Zabawcie się razem z nami na zajęciach dodatkowych, które szkoła językowa w Londynie przygotowuje specjalnie dla ciebie?! Student pub night, wycieczka do Muzeum Nauki, całodniowa wycieczka do Stonehenge i Bath to tylko kilka przykładów …

Szkoła języka angielskiego oferuje różnorodne opcje zakwaterowania. Niezależnie od tego, czy szukacie niezależnej formy zakwaterowania, jak hotel lub mieszkanie lub czy chcielibyście mieszkać za angielskojęzyczną rodziną goszczącą – możecie być pewni, że pomożemy znaleźć wam prawdziwy dom z daleka od Polski.

W naszej partnerskiej szkole językowej w Londynie pobyt będzie nie tylko niezapomnianym pobytem w stolicy, lecz również doskonałą praktyką języka angielskiego.
Poprawcie swój angielski z kursami językowymi w naszej partnerskiej szkole językowej w Londynie, Anglii!


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

 
Add to Technorati Favorites